HALA SEVİYORUM SENİ

Yazar: admin Tarih: 01 Haziran 2023

HALA SEVİYORUM SENİ

Ayrılığın ilk hediyesimiydi bu gidişin. Ne olduda gittin birden neler geldi aklınada beni bırakıp gittin. Söylermisin bu canın ne günahı vardıda yapayalnız bırakıp gittin.

Oysa hayallerimizvardı bana verdiğin ümitlerim vardı bu dünyada yakamozlar çiçeğini hiç duydunmu tertemiz kalbe açan nadir çiçekleri bilirmisin ayrılığın aşkın ızdırabın çilelerini, Ufacık dunyamda ne istedinde başıma yıktında gittin öyle aşklaramı yelken açıyorsun sahte sevgileremi kucak açıyorsun. Biz dünyanın her derdini çekmiş insanlarız. Bizde yalan dolan olmazda sen neden böyle ansızın çekip gittin. Söylesene benim ne günahım vardıda boynu bökük bıraktın beni. Oyna ne hayallerim vardı beraber yaşayacağımız umutlar günlerimiz vardı.

Şimdi ise rüzgarın yerdeki tozları alıp götürdüğü gibi gitti umutlarım bitti tükendi artık yarınlarım, oysa seni ne kadar çok sevmiştim, oysa seni ne kadar çok güvenmiştim. Benim dünyamda bir papatyaydın koparmaya kıyamadığım dikenli bir güldün. Şimdi ise ne haldesin ben ne haldeyim birbirimizde haberimiz bile yok.

Sen ayrı bi topraklara estin ben ise ayrı yapayalnız bir sonbahar akşamında toz bulutlara çıkarak yeri yurdu belli olmayan  ülkelere savruldum. Bir daha olmicak be güzelim bir daha sevmeyeceğim tertemiz kalbimi kimseye vermeyeceğim. Bitti artık bitti umutlarım gitti yarınlarım yakamozun ışıkları gibi bitti umutlarım. gül dikensiz sende bensiz olmazdın diye bi söz ederdin hatırlıyormusun.

İşte bu sözünün sahibi olamadan gittin artık yoksun bu şehirde yapayalnız kalan köşelerde ebedi olarak benii bırakıp gittin. Neden sevgili neden söylermisin oysa ne dunyamız vardı nede yarınlarımız vardı. Sdece bizim aşkımız vardı bizim dunyamız vardı hep sevecektik birbirimizi hep övünecektik millete elaleme.

Nazarmı ettiler ne oldu bize perişan olduk bittik artık. Sen Ayrı yolarda ben ise hep aynı yerde kala kaldım birtanem. Birtanem bile diyemiyorum dilim varmıyor ama nereye baksam seni görüyorum dünyamda senden başka kimsem kalmadı sanki. Hep gözyaşlarımla yas içindeydim hep yaslar çektim gittiğin günden beri hep ağladım hep gün ışığını bekledim güneşbana doğsun diye. ama ne güneşim doğdu nede sabahım oldu.

HALA SEVİYORUM SENİ
Bir cevap bırakın.